Vyšehradské Fórum 2020

Osmý ročník největší konference o investicích v České republice proběhl 22. října 2020 a nyní jej můžeme zařadit na náš seznam úspěšných virtuálních akcí.

Vzhledem k epidemickým opatřením muselo Vyšehradské fórum probíhat pouze v online prostředí, a proto jsme nabídli naši pomoc a zkušenosti. Není žádným překvapením, že letošní fórum bylo zaměřeno na investiční vize pro příští desetiletí, které budou víceméně provázet dopady epidemie a blížící se ekonomické krize.

Přestože se akce přesunula do online prostředí, moderátoři byli přítomni v našem oneAVstudiu s plným servisem. Díky velikosti naší LED obrazovky se před ní mohli postavit dva lidé v bezpečné vzdálenosti a komunikovat spolu přímo ve studiu.

Část konference byla streamována přes aplikaci Zoom. Akce se díky ní mohl zúčastnit řečník z Vídně, rakouský ekonom Ronald-Peter Stoeferle. Ronaldova přednáška byla zaměřena především na zlato a jeho předpokládaný vývoj v následujících letech.

Pavel Ryba, hlavní analytik české společnosti GOLDEN GATE CZ, hovořil o dlouhodobé investiční strategii a teorii stálého portfolia.

Účastníci se mohli aktivně ptát řečníků na cokoliv prostřednictvím platformy Slido.

Poskytli jsme také záznam zvuku celé konference, aby si ji klient mohl následně otitulovat.

I přes nepříznivou situaci dosáhla konference čtyř tisíc diváků. Toto číslo přesáhlo kapacitu kongresového sálu, ve kterém se akce původně měla konat.

V rámci dlouhodobé spolupráce se budeme i nadále účastnit akcí našeho klienta. Klíčovým faktorem je naše flexibilita. Dokážeme pro společnost uspořádat velkou konferenci, ale i menší projekty jako např. školení zaměstnanců. Vždy v rámci platných bezpečnostních opatření.

Chcete podobnou akci?

Podobné reference