Konference Euroseeds v Hotelu Hilton Prague

V Hotelu Hilton Prague jsme se podíleli na zajištění eventu Euroseeds 2021, který proběhl hybridní formou.

Pěstování rostlin a jejich inovace nebo Green Deal a další témata související s životním prostředím. Právě o tom byl event Euroseeds 2021. Uskutečnil se v říjnu 2021 a byl rozesetý po celých prostorách krásného Hotelu Hilton, což dokonale vystihlo název akce.

Zatímco hlavní část programu, tedy konference, měla své místo v Grand Ballroom, v Congress hall mohli návštěvníci obdivovat stánky vystavujících. Jako prostor pro individuální setkávání vystavovatelů posloužily malé salónky oddělené od sálů, návštěvníci a vystavovatelé si v nich mohli v klidu popovídat.

Protože akce Euroseeds měla podobu hybridního eventu, část účastníků dorazila osobně na místo konání a část se připojila online přes oblíbenou platformu Zoom.

Tým AV MEDIA EVENTS na Euroseeds 2021 zajistil spoustu profesionální techniky. Pro interní meetingy jsme poskytli naše konferenční mikrofony a PTZ kamery, které po celou dobu automaticky sledují řečníka. Když tedy řečník během svého projevu chodí po místnosti, PTZ kamera z něj „nespustí oči“ a vzdáleně připojení účastníci tak mají neustálý přehled o tom, co se na scéně děje.

Externí přednášky vzdálení účastníci sledovali přes platformu klienta.

Prostory Hotelu Hilton Prague opět nezklamaly a poskytly pro event Euroseeds 2021 výborné zázemí. Děkujeme za spolupráci a těšíme se na další společnou akci.

Chcete podobnou akci?

Podobné reference