Mistrovství ČR v požárním sportu 2016

V Brně se uskutečnilo 45. mistrovství České republiky v požárním sportu družstev HZS ČR. Jednalo se již o šesté společné mistrovství profesionálních a dobrovolných hasičů a opět nezklamalo ani závodníky ani diváky.

Krásné a velmi teplé počasí, skvělá atmosféra, výborná organizace – tak vypadalo 45. mistrovství České republiky v požárním sportu družstev HZS ČR. Letos se do Brna sjelo 700 nejlepších hasičských sportovců z řad profesionálů i dobrovolníků, z řad mužů i žen. A to, že celý rok pilně trénovali, bylo vidět i na jejich výsledcích. Během tří dnů sportovních klání padly hned dva ženské národní rekordy. Hasiči se v pátek předvedli veřejnosti při výstupu na cvičnou věž přímo na náměstí Svobody v centru Brna a o víkendu soutěžili v příjemném prostředí sportovního areálu VUT Pod Palackého vrchem.

AV MEDIA na akci dodala outdoor LED obrazovku o velikosti 6,4m x 3,8m, která byla perfektní i v extrémně slunečném a horkém počasí, které panovalo. Na náměstí Svobody byla LED stěna zavěšena na hasičském jeřábu tak, aby diváci mohli sledovat závody i z větší vzdálenosti, a další dva dny ve sportovním areálu byla postavena na ground support.

Více informací o této akci se dozvíte na webových stránkách Hasičského záchranného sboru ČR

Chcete podobnou akci?

Podobné reference