Oboru Hvězdu rozzářili neonoví běžci již po třetí

3200 běžců se zúčastnilo nočního pětikilometrového běhu, který nesl název Neon Run powered by ČEPS a konal se v Praze Na Vypichu letos již po třetí.

Již od rána bylo na Prahou zataženo a pršelo. Vypadalo to, že letošní NEON RUN bude deštivo. Jen co se však spustili registrace, déšť ustal a Vypich se zaplnil se účastníky NEON RUNu. Účastníci odstartovali ve velkém neonově nasvíceném startovním koridoru a pak pro ně byla připravena 5km dlouhá trať s několika originálními zónami; padající deštníky, světelný tunel, osvícené stromy a stejně jako v loňském roce byl největším lákadlem barevně nasvícený letohrádek Hvězda. Nádhernou podívanou doplnila osvětlená dráha s nafukovacími dekoracemi a inteligentními pohyblivými světly ROBE. V jedné ze zón běžce bavila mlžná brána prosvícená laserem. Novinkou letošního roku byla nová zóna - CHUPA CHUPS lízátková alej, kterou AV MEDIA EVENTS rovněž technologicky zajistila. V neposlední řadě nechybělo ani ozvučení některých zón.

Za každého účastníka NEON NIGHT RUN běhu putuje na konto nadačního fondu Kapka Naděje 50 Kč na dětskou onkologii v Praze. Odpolednem a večerem provázel moderátor Jakub Kotek z Evropy 2, který měl připraven zábavný program v podobě vtipů a písniček, které pouštěl lidem DJ po celou dobu akce.

Pokud jste letošní ročník nestihli, tak se již můžete začít těšit na další ročník Neon Runu, který se bude konat 31. srpna 2019 na stejném místě.  Více informací o závodu se dozvíte na jeho oficiálních stránkách a na facebooku

Chcete podobnou akci?

Podobné reference