Přímý přenos nové Televize Seznam

V květnu odstartoval nový pořad Televize Seznam nazvaný V centru. Přímý přenos jsme zajišťovali z prostor Skautského institutu v Praze.

Televize Seznam je ve svém segmentu nováčkem, vnáší do něj ale mnoho inovací. Tímto slovem se dá označit i nový interaktivní pořad nazvaný V centru. V moderaci se budou střídat youtuber Kovy, Shopaholic Nicol, Tomáš Verner a také Janek Rubeš. Každý týden ve středu večer si jeden z nich pozve zajímavého hosta. Pokládat mu bude vaše dotazy ze sociálních sítí a ptát se bude i publikum. Hostem Janka Rubeše v premiérovém dílu byla primátorka hlavního města Prahy paní Adriana Krnáčová. Záznam pořadu naleznete zde

AV MEDIA zajišťuje tento pořad po zvukové stránce - postarali jsme se o kompletní nazvučení Skautského institutu včetně ochozu v 1. patře. Moderátor a host používali hlavové Madonna mikrofony, pro dotazy z publika sloužily hand mikrofony, vše v digitálním provedení SHURE. Pro komunikaci střihače se 3 kameramany posložil intercom Axxent a moderátor využíval bezdrátový in-ear odposlech pro pokyny z režie.

Chcete podobnou akci?

Podobné reference