Trenérské dialogy 2020

Pro klienty bylo v tomto roce oneAVstudio velkým útočištěm. Spousta akcí přesunuta do online prostředí se odvysílala právě z Harfy.

Nejinak tomu bylo i u Trenérských dialogů pořádaných Českým olympijským výborem a Českou trenérskou akademií.

Těchto dialogů se účastnili odborníci z celého českého sportovního prostředí a naplnilo se v sedmi epizodách několik témat. Ať už šlo o rozvíjení dětských talentů, práci na sobě samém v době Covidu či samostatnou kapitolu Wellbeing, o každém z témat se hovořilo přibližně hodinu. 

Zastoupení měli na akci například Marek Chlumský – člen vedení české trenérské asociace, Michal Barda – 10 let kapitán reprezentace v házené, Zdeněk Haník – místopředseda českého Volejbalového svazu a místopředseda ČOV pro vzdělávání, Michal Ježdík – hlavní trenér reprezentačního družstva v basketbalu.

Skoro tradičně již vysíláme živě, tato akce však byla natáčena do záznamu, který následně umisťoval ČOV na vlastní YouTube kanál. Zázemí Harfy poskytovalo standardní techniku, která se během takových akcí běžně používá:

  • Led Stěna s nachystanou grafikou
  • Střižna
  • Tři kamery
  • Ozvučení
  • Osvětlení
  • Grafická režie

Nestandardním řešením pro nás byl výstup do záznamu skládán v PC se software V-mix. Díky tomuto způsobu jsme mohli vytvářet nekonečné varianty skládání vrstev a „vyhrát“ si tak s celkovým vizuálem, ať už se jednalo o titulky řečníků, pozadí nebo živou kameru.

Příjemnou spoluprací jsme navázali na tu z počátku roku, kdy jsme natočili celkem deset online epizod trenérských dialogů. Ty vznikaly ve spolupráci s Livebros, kteří zajišťovali grafiku i režii. Díky sehranosti tým fungoval výtečně a od klienta se nám tak dostalo pěkné poděkování.

Záznamy epizod najdete na YouTube kanále Českého olympijského výboru. Jednu z epizod nabízíme k nahlédnutí zde

Chcete podobnou akci?

Podobné reference