Propojení dvou studií pro ALEF INSPIRE

Pořádání virtuálních eventů začíná být vzhledem k době naším denním chlebem. Chybí nám velká pódia a davy lidí před nimi, bohužel, ale i bohudík se musíme (a naštěstí můžeme) přizpůsobit nynějším podmínkám.

I proto jsme s ALEF mohli uspořádat virtuální akci ALEF INSPIRE ONLINE 2020, která inspiruje své publikum v oblastech datových center, cloudových řešení či digitální transformace. Původní dubnový termín, který musel být na základě opatření zrušen, jsme mohli díky virtuálnímu prostoru nakonec 13. 10. 2020 uskutečnit, byť v jiných podmínkách, než jsou návštěvníci zvyklí.

Přestože máme za sebou větší množství virtuálních akcí, i my jsme si tentokrát zažili premiéru. Poprvé jsme propojili dvě naše studia, a to studio na Harfě a studio v Kongresovém centru Cubex. Mohlo se tedy vysílat ze dvou míst v Praze zároveň.

Dokázali jsme odbavit osm přednášek, z každého studia se odvysílaly čtyři. Účastníci mohli paralelně prezentovat na obou místech ve stejný čas. Díky tomu se celá akce konala přibližně dvě hodiny, což je ideální čas pro webinář či přednášku – publikum neztrácí pozornost a necítí se přehlceno informacemi, zvlášť za obrazovkami svých počítačů. 

Celá akce se vysílala přes platformu Webex. Ještě před akcí jsme vytvořili také landing page, pomocí které se mohli účastníci registrovat a nalézt veškeré důležité informace, včetně harmonogramu.

Akce proběhla i přes inovace bez problémů. Klient byl spokojený. „Za nás je to určitě zajímavá věc a myslíme si, že bychom ji v budoucnu klidně rádi zopakovali,“ zmínil v rozhovoru Michal Kožíšek, výkonný ředitel ALEF.

Mrkněte se na video z akce

Chcete podobnou akci?

Podobné reference