Jak vypadá konference díky dlouholeté spolupráci?

Jsme rádi, že za dobu našeho trvání máme velké množství klientů, kteří se k nám rádi vrací.

Dlouhodobá spolupráce přináší oběma stranám spoustu benefitů. Klient často spolupracuje se stejnými lidmi a díky předchozím zkušenostem ví, že se na ně může spolehnout. My naopak známe čím dál lépe a podrobněji požadavky klienta, a proto dokážeme společně snadno a rychle komunikovat. Sehrání týmů pak hraje klíčovou roli nejen v komunikaci, ale i během samotné akce. Příprava bývá s každým dalším opakováním rychlejší a jednodušší než při prvním setkání. S Blue Events proběhla komunikace již po několikáté hladce a bez problémů.

 Mluvme jako lidi. Takový název nesl letošní Communication Summit. Na akci se vystřídali řečníci z marketingu, ale také specialisté na komunikaci a vedoucí několika firem. Hovořilo se o vyjadřování, lidském rozhodování, ale i ovlivňování chování lidí.

 Summit se konal v pražském DOX+. Konference však byla převedena do online prostředí. Technicky jsme ji kompletně zajistili a pro hlavního řečníka z Velké Británie jsme na místě zprostředkovali mikrofon a FHD kameru. Byl tedy výborně vidět i slyšet a přenos tak mohl být opět pozvednut o level výš. Britský řečník se propojil s ostatními přes platformu Webex.

 S Blue Events spolupracujeme již více než deset let. Opakovaná spolupráce napomáhá k pohodovému průběhu akcí, výjimkou nebyla tedy ani tato. Děkujeme za důvěru a budeme se těšit na příští společné akce!

Chcete podobnou akci?

Podobné reference