KONFERENCE EVENT(UALLY!)

První hybridní event v KCP!

Ve spolupráci s Kongresovým centrem Praha jsme technicky zajistili hybridní konferenci o budoucnosti EVENT(UALLY!), která zodpověděla (nejen) otázky, jak spolupracovat a potkávat se v této době, která živému setkávání příliš nepřeje. Celá konference se věnovala otázkám pořádání eventů i přes současná omezení, jak využít moderní technologie a nerušit akce kvůli vládním nařízením, či zda se v budoucnu uvidíme už jen skrze monitory? 

Konferenci pořádala společnost ImpromptMejejímž produktem je platforma pro hybridní konference. Proto právě tato platforma byla využívaná pro celou konferenci. My jsme ve spolupráci sKCP zajistili produkci a streaming celé konference, která se nesla v hybridním duchu - většina řečníků na místě, účastníci u svých PC. Čtyři hosté byli navíc připojeni vzdáleně, jeden řečník dokonce až z USA. Někteří hosté prezentovali své výstupy a poté se vedla panelová diskuze mezi přítomnými i vzdálenými hosty. Mezi hosty byl i náš výkonný ředitel Jan Kubinec, který rozvedl právě téma hybridní a virtuální budoucnosti. 

Ve studiu již máme nainstalovanou LED stěnu s dekorací, ozvučením a studiová světla. Navíc jsme jen doplnili video režii a kamerové řetězce. Od prvního nápadu k samotnému streamingu proběhlo pouze 6 týdnů, a tak jsme opravdu hrdí na náš oneAVteam, že vše bravurně zvládli! Studio v KCP dokáže nabídnout opravdu výborné zázemí pro pořádání hybridních eventů a my se těšíme na další akci! 

Chcete podobnou akci?

Podobné reference