Fotbalová Premier League ve studiu na Harfě

Z našeho oneAVstudia se od srpna 2022, v rámci velké spolupráce s TV stanicí CANAL+ Sport, vysílá prestižní fotbalová soutěž Premier League.

TV kanál CANAL+ Sport nabízí anglickou ligu divákům v Česku i na Slovensku, jako dodavatele si vybral právě AV MEDIA EVENTS. 

Z oneAVstudia na Harfě po celou sezonu Premier League zajišťujeme přenos zápasů (tzv. Match Time) i hodinové diskuzní studio, zabývající se celým zápasovým kolem (tzv. Premier Club). 

Velká LED stěna i komentátorské pracoviště 

Při vysílání Premier League z oneAVstudia je hojně využívána naše LED stěna o rozměrech 16×3,5 metrů, ale pro klienta toho v rámci spolupráci obstaráváme mnohem víc. Například kompletní režii a zázemí, perfektní nasvícení studia nebo komentátorské pracoviště. 

S odbavením jednotlivých utkání i diskuzního studia pomáhá také media server Analog Way Pictural, mixážní pult Yamaha QL5, digitální mikrofony SHURE nebo světla značky ROBE. 

Máme z této velké spolupráce radost a jsme moc rádi, že se anglická Premier League vysílá právě z oneAVstudia 

Stejně tak nás potěšilo, že se o techniku používanou při vysílání Premier League zajímá široká veřejnost. Do oneAVstudia si ji přišla prohlédnout řada návštěvníků.

AVM_EVEMTS_reference_canal_Monika_Mala

Monika Malá, CANAL+ Sport

„Pro vysílání Premier League jsme hledali profesionálního a spolehlivého partnera, který dokáže splnit naše požadavky na kvalitu. Proto jsme si vybrali AV MEDIA EVENTS. Zázemí i servis, který nám poskytují, jsou na skvělé úrovni.“ 

Chcete podobnou akci?

Podobné reference