Netradiční provedení předvánočního webináře

Vždy nás potěší, když se forma některých eventů osvěží a inovuje. I pro naše techniky jsou výzvy a novinky důležité, obzvlášť v době, kdy se může provedení akcí změnit na poslední chvíli.

Pro významného klienta jsme uspořádali tradiční předvánoční webinář. Ten se vymykal „běžnému“ uspořádání novinkou – obvykle vysíláme na jednom kanále, tentokrát jsme ale měli kanály dva a během programu se mezi těmito dvěma kanály přepínalo. O všechny hosty bylo před akcí postaráno naší maskérkou.

Hlavní základnu nám poskytlo oneAVstudio na Harfě, odkud probíhal přenos přivítání, a také úvodní slova klienta. Pro bezproblémový průběh tohoto projevu jsme využili technologii čtecího zařízení.

Následovalo první přepnutí a rozdělení na dva kanály. Ze studia na Harfě jsme vysílali tzv. „obchodní“ část streamu. Druhé studio vzniklo přímo v sídle klienta. Z něj byla vysílána „technická“ část streamu. Protože se jedná o korporátní firmu, nebylo možné připojit se do jejich internetové sítě. Tuto překážku ale dokázali naši technici při přípravě vyřešit a stream tak mohl být bez problémů odvysílán.

Každá lokace měla svého režiséra, který akci řídil. Technické týmy byly rozděleny, ale perfektně spolupracovaly i přes vzdálenost a změnu prostředí. V jednom ze studií moderovala akci Daniela Písařovicová, díky čemuž byla spolupráce velmi profesionální. 

Během akce proběhla také panelová diskuse. Dva hosté byli v našem studiu přítomni živě, dva připojeni vzdáleně. Mezitím probíhalo již zmíněné přepínání mezi dvěma lokacemi, které muselo fungovat bez prodlev a technických potíží. To se podařilo. Během vysílání se měnila dokonce podoba setupu, na kterou měli technici méně než tři minuty. 

To nenechalo našeho klienta chladným, s úžasem celou proměnu sledovali přímo ze studia. Potěšila nás také zpětná vazba po akci:

„Za klienta bych vám také ještě jednou velmi ráda poděkovala! Akce se vydařila nad naše očekávání, spolupráce s vámi byla velmi příjemná a oba vaše týmy odvedly výbornou práci a budu moc ráda, když vyřídíte velké poděkování i jim,“ napsala Lenka.

Zpětnou vazbu nám sdělil i klient Jiří:

„Ještě jednou moc děkujeme za opravdu velmi profesionální práci a těšíme se na další příležitost, kdy se budete moci ukázat. Zase vám vymyslíme nějakou specialitku.“

Také my se těšíme na další spolupráci a výzvy, které si pro nás naši klienti připraví. Další spolupráce nás čeká začátkem dubna, jsme už nyní zvědaví, v jakém duchu se ponese příští event. 

Chcete podobnou akci?

Podobné reference