SPARTA ON AIR

Hokejová Sparta nemůže v současné situaci svádět své bitvy na ledě, proto se rozhodla potěšit své fanoušky a díky oneAVstudiu jsme společně odvysílali první online přenos.

Současná situace postihla velkou měrou nejen náš eventový trh, ale velmi se dotkla i sportovního odvětví. Sezóna hokejové extraligy byla ukončena a její mistr korunován nebude. HC Sparta Praha měla dobře našlápnuto k vítězství, ale bohužel ji ani dalším klubům nebylo umožněno se zúčastnit play-off 

Nejen vedení klubu a hráči jsou zklamaní, ale co teprve fanoušci? Ti skoupili vstupenky a těšili se, jak poženou svou Spartu v bojích s brněnskou Kometou v cestě za vítězstvím. Proto Sparta vymyslela, jak fanoušky nadále potěšit a zůstat s nimi v kontaktu i v karanténě. Rozhodla se spustit nový koncept online pořadu s názvem „SPARTA ON AIR“.

AV MEDIA EVENTS poskytlo zázemí nového oneAVstudia na Harfě a ve spolupráci s agenturou LiveBros odvysílali živý třicetiminutový interaktivní rozhovor, ve kterém moderátor HC Sparty Praha vyzpovídal brankáře Matěje Machovského.  


Pořad fanoušci mohli zhlédnout živě přes Facebook, natočen byl na 2 velké studiové kamery a jednu robotickou kameru. Ve studiu jsme přímo odbavovali příspěvky, vkládali titulky a injektáže. Brankář se v rozhovoru rozpovídal o hokeji i o zajímavostech z kabiny a zahrál si on-line interaktivní hru. Už nyní se ve studiu těšíme na další díl a nového sparťanského hosta. 

Chcete podobnou akci?

Podobné reference