POPAI na zeleném pozadí v Cubexu

POPAI Central Europe je středoevropskou pobočkou světové asociace POPAI. Jedná se o neziskovou organizaci, jejímž posláním je podpora marketingu v místě prodeje.

Společně s POPAI jsme uspořádali seminář Retail Troubleshaker, který se v důsledku opatření přesouval na dobu neurčitou. Pozměnili jsme tedy formát a z „živé“ akce udělali akci virtuální. Na semináři se řešily primárně problémové oblasti spojené s retailem.

Základnou semináři bylo naše Studio v Cubex centru, které funguje na bázi klíčování na zelené pozadí. Díky tomu mohou být řečníci převedeni do libovolného pozadí dle jejich preferencí. Tato možnost skvěle rozšiřuje potenciál celého studia, ve kterém se může konat konference, diskuse, ale i další druhy eventů dle přání klienta. Celý event jsme vysílali přes platformu Webex.

Díky své velikosti se do tohoto studia vejdou bez problémů až čtyři řečníci najednou. Jedná se o variabilní prostor, který je přizpůsoben k pořádání virtuálních akcí. Studio je vhodné pro webináře na jednu až dvě hodiny, což je také optimální čas, kdy divák ještě neztrácí pozornost a dokáže vstřebávat veškeré informace z takové akce. Letošní seminář trval právě zmiňované dvě hodiny. Další výhodou je počet posluchačů není nijak omezen, proto je možné pořádat akce i pro tisíce účastníků.

Patricie Jakešová, jedna z účastnic semináře, prezentovala svou práci z daleké Ukrajiny. Propojení přesto fungovalo bez problémů a ve studiu byla promítána na zeleném plátně prezentace, kterou Patricie živě prováděla.

S POPAI dlouhodobě spolupracujeme a spokojenost z této spolupráce se projevuje jak u nás, tak u klienta. I s touto akci byli nadmíru spokojeni.

Následující event pro klienta pořádáme 26. 11. v našem studiu v O2 universu a uskutečníme tak další možnost setkání ve virtuálním prostředí.

Mrkněte se na video z akce

Chcete podobnou akci?

Podobné reference