VIRTUÁLNÍ STUDIO V BRNĚ

Naše studia jsou hojně využívána pro virtuální eventy, které jsou v současnosti jedinou možností, jak akce nerušit, ale pouze přesunout do jiného prostředí. Virtuální studia ale dokážeme přestěhovat i do jiných kout

KRKA, jedna z předních světových farmaceutických společností, pořádala sympozium, které se mělo uskutečnit již v říjnu v brněnské vile Löw Beer. Vzhledem ke skutečnostem bylo pochopitelně přesunuto do virtuálního prostoru. Celé sympozium se nakonec z vily odvysílalo v prvním listopadovém týdnu.

Během příprav na samotnou akci se v našem oneAVstudiu na Harfě nahrála krátká pozvánka pro účastníky. O den později jsme splnili speciální požadavek našeho klienta, a to natočení průletu dronem přímo do sálu vily.

Zvolenou platformou pro akci byla tentokrát microsite, k níž dostali návštěvníci – tedy lékaři, kterých se účastnilo tři sta – unikátní kódy. Díky nim se mohli k vysílání bez problémů přihlásit. Ve vile bylo tedy postaveno celé studio a účastníci se připojovali online. Přesunout jsme museli také zázemí celé režie, aby mohla na místě studio odbavit. 

Klient event i přípravu pochválil. Těšíme se na případnou další spolupráci v budoucnu!

Podívejte se na video průletu dronem

Chcete podobnou akci?

Podobné reference