Back to Business v novém oneAVstudiu

Ve dnech 9. a 10. 9.2021 proběhlo v prostorech našeho nového oneAVstudia inspirativní setkání, které neslo název Back to Business. Zákazníkům jsme představili možnosti studia s LED i s Green Screen, provedli je režií a představili novou eventovou platformu

Eventy hlásily na konci srpna Back to Business, a tak jsme pro naše zákazníky připravili inspirativní setkání právě na toto téma. Eventový průmysl zažil menší renesanci a stále nikdo netuší, jak bude vypadat podzimní sezóna. My v AV MEDIA EVENTS jsme ale připraveni na vše. Ať už budete pořádat akci živě, hybridně či online.

Naše zákazníky jsme přivítali ve zbrusu novém oneAVstudiu na Harfě. A o co že se studio rozšířilo? O celé jedno další studio! Nyní u nás tedy najdete jedno studio s LED stěnou, dlouhou 16,5 m a nově také studio s Green Screen, známé především jako oneAVstudioXR. Nabízí plochu 8×7 m, kde se blýsknou až čtyři řečníci. Event na zeleném pozadí může vypadat podle vašich představ! Inspirujte se naším showreelem.

Ve studiu s LED jste mohli potkat naše nové pomocníky – gryfa a mimozemšťana. Pomohli nám totiž s ukázkou Augmented Reality (AR), česky známá jako rozšířená realita nebo augmentovaná realita, která obohacuje reálný svět o digitálně vytvořené prvky. V případě prezentace se může jednat o interaktivní grafy, nebo cokoliv jiného, co potřebujete vašemu publiku ukázat zajímavou formou. Ani LEDkové studio nemusí být nuda!

To, co se děje ve studiu a co vidí divák závisí hlavně na sehranosti týmu, který sedí v režii. Osvětlovač, zvukař, režisér – to je jen základ. Pustili jsme zákazníky do zákulisí eventu, které rádi přezdíváme řízení leteckého provozu, protože když si nasadíte headset a slyšíte rozhovor mezi týmem, tak vám přijde, že jste uprostřed velké show. „Odpočet končí, připravte jingle. Spouštíme jingle a jdeme do široka. Detail na moderátora a spustit titulek…“ Režisér je zkrátka alfa a omega každého virtuálního eventu, který vám poradí s dramaturgií a pomůže s tvorbou scénáře, který se ve studiu odehrává jinak než na živé akci.

Poslední zastávka byla u naší nové eventové platformy oneAVstream, která účastníky provázela od začátku akce, aby si ji mohli živě vyzkoušet a otestovat. OneAVstream slouží jako microsite, registrační aplikace, rozesílá pozvánky, kontroluje oprávněný přístup účastníků k on-line i off-line video obsahu a zapojuje je interaktivními funkcemi.

Zajímají vás tato témata více do hloubky? Tak to se můžete těšit na pokračování. O tématech se rozepíšeme zvlášť v naších blogových příspěvcích.

PŘEČTĚTE SI NAŠE NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY O STUDIÍCH:

Inspirujte se

Back to Business | AV MEDIA EVENTS

Showreel oneAVstudioXR | Cross the border of reality

Chcete podobnou akci?

Podobné reference