Roadshow v online prostředí

První část Roadshow deníku se v našem oneAVstudiu uskutečnila už v říjnu. O měsíc později se naším studiem na Harfě opět rozezněly nejrůznější příběhy a osudy. Diskuse se totiž týkaly závislostí.

S těmi si spojujeme alkohol, cigarety, nebo omamné látky. V současnosti se však řeší závislost také na videích či mobilech. Deník zkoumal tuto problematiku na Češích, Moravanech i Slezanech.

O tématu se mohou rozpovídat i odborníci, největší váhu mají ale jistě samotní vyléčení, kteří se se závislostmi v minulosti potýkali. S hosty se vedla přibližně hodinová panelová diskuse, která byla řízena moderátorem a rovněž se v průběhu odpovídalo na dotazy diváků.

Diskuse se účastnili odborníci jako psycholožka či adiktolog. Dále promluvil o svých zkušenostech například spisovatel Josef Formánek či Michaela Duffková, jejíž kniha Zápisník alkoholičky v letošním roce zaplnila police v knihkupectvích. 

Přípravy na akci se řešily již od léta. Vysílání bylo celé zajištěno z našeho studia. Používanou techniku skladujeme právě pod střechou oneAVstudia, což značně usnadňuje možnost využití jakéhokoliv produktu, který se standardně v naší výbavě nachází. Vysílání proběhlo přes náš YouTube kanál a vzdálené řečníky jsme připojovali pomocí platformy Zoom.

Spolupráce byla zajímavá pro své téma, obzvlášť v dnešní složité době. Klient byl velice spokojený, i přes skutečnost přesunu roadshow do online prostředí, které je pro spoustu našich klientů stále nové a nezvyklé. Děkujeme za projevenou důvěru!

Podívejte se na záznam z akce

Chcete podobnou akci?

Podobné reference