Sportovní festival KU-LE

Festival KU-LE rozproudil život v ústeckém letním kině a postaral se o nezapomenutelné zážitky pro více než 2000 diváků.

Festival KU-LE nabídl v polovině května celkem 11 dní sportu, kultury a zábavy v centru města Ústí nad Labem. Volně navázal a rozšířil tradici pořádání závodu ve sjezdu horských kol UL-LET. Festival propojil aktivity více pořadatelů pod jednu střechu a navrátil do ústeckého Letního kina jeho původní účel – promítání filmů. Diváci měli možnost shlédnout i hudební koktejl namíchaný z toho nejlepšího na české scéně: Curlies, The Switch, Skywalkers a mnoho dalšího. Celý festival navštívilo více než 2.000 diváků a do všech soutěží se přihlásilo přes 300 závodníků z celé České republiky.

AV MEDIA a Yventech na pozici technologických partnerů se postarali o hladký průběh celého projektu včetně technické produkce. Nasvítili jsme celou trať závodu horských kol a překázky atmosféricky zabarvily do modré. Kromě zajištění venkovní stage jsme divákům nabídli filmový zážitek ze sledování filmů na nafukovacím plátně či hokejové přenosy na LED obrazovce. Večerní afterparty proběhla v Národním domě, kde jsme zrealizovali scénu s přední projekcí, zvukem LA a inteligentními světly ROBE. 

Více o tomto skvělém projektu se můžete dočíst zde. Již nyní jsme zvědaví, co si pro nás organizátoři přichystají příští rok! 

Chcete podobnou akci?

Podobné reference