Trenér roku 2015

Členové Unie profesionálních trenérů Českého olympijského výboru volili na konci ledna Trenéra roku 2015, kterým se stal Ondřej Rybář.

Šéftrenér českých biatlonistů, Ondřej Rybář, který je jedním z hlavním strůjců českého biatlonového zázraku, dosáhl na titul již podruhé v řadě. V loňském roce se pod jeho vedením podařilo českým biatlonistům navázat na skvělé úspěchy z Olympijských her v Soči. Na druhém místě se umístil kouč české fotbalové reprezentace, Pavel Vrba. Třetí skončil Jiří Prskavec starší, pod jehož vedením vyrostli mistři světa z loňského roku ve vodním slalomu Jiří Prskavec mladší a Kateřina Kudějová.

Slavnostní vyhlášení, o jehož technologické zajištění se postarala AV MEDIA, proběhlo v pražském kině Lucerna. Zajistili jsme promítání na plátno včetně odbavení projekcí, ozvučení jak pro řečníky, tak pro kapelu a osvětlení, které podtrhlo slavnostní atmosféru večera.

Reportáž ze slavnostního večera naleznete na stránkách České televize.

O Unii profesionálních trenérů

Unie je dobrovolným sdružením, do nějž doposud vstoupilo více než sto trenérů z 35 sportovních svazů České republiky. Trenérským profesionálům s nejvyšším možným vzděláním v daném sportovním svazu, kteří se zavázali dodržovat standardy chování ve vztahu ke sportovci, zaměstnavateli, kolegům, rozhodčím i soupeři, poskytuje servis v oblasti práva, metodiky i zdravotní péče.

Více na www.olympic.cz/treneri

Chcete podobnou akci?

Podobné reference