UEFA Super Cup

AV MEDIA se ve spolupráci s Cabani Productions postarala o nezapomenutelný zážitek zahajovacího ceremoniálu Superpoháru.

Na konci srpna 2013 prožívali fotbaloví fanoušci velký svátek. V pražském Edenu se konala bitva o Superpohár, v níž se utkal vítěz ligy mistrů Bayern Mnichov a vítěz Evropské ligy Chelsea. AV MEDIA se ve spolupráci s Cabani Productions postarala o technické zajištění celé akce a připravila návštěvníkům nezapomenutelný zážitek při zahajovacím ceremoniálu.

Jednalo se o velkolepou show, plnou zajímavých efektů, netradičních choreografií a špičkového využití AV technologií. Slavnostní zahájení bylo zajímavé i pro ty, co fotbalu nefandí. Pronájmový tým AV MEDIA se postaral o kompletní ozvučení stadionu v Edenu pro 18 tisíc lidí. Zároveň vybavil tribuny pro vítěze (6x světla Robe beam, ovládání GMA). Ve VIP stanu na stadionu zajistila AV MEDIA kompletní ozvučení a promítala tam přímý přenos na 65 palcové plazmy, zavěšené na trussové konstrukci.

Galavečeře ve Smetanově síni Obecního domu

Den před vypuknutím fotbalového zápasu o Superpohár uspořádala UEFA galavečeři ve Smetanově síni Obecního domu. Ani zde nechyběla AV MEDIA, která zajistila 3 otočné Full HD projekce. Hlavní projekce měla rozměr 10,5 x 6 m a po stranách 3 podpůrné šály o rozměrech 1,6 x 10 m. Celý obsah byl odbavován pomocí technologie Coolux, díky které bylo možné promítat na všechny tři plochy dohromady, nebo použít každou plochu jako samostatnou projekci. AV MEDIA zajistila také ozvučení a nasvícení scény i celého prostoru a pódia za použití světel: 6 x ROBE City scape, 16 x Robe 1200 LedWash, 14 x Robe 600 LedWash, 6 x Robe mmx spot, 10 x Robe CityFlex 48, 8 x Robe 700 Spot.

Chcete podobnou akci?

Podobné reference