< Zpět

Fyzický setup pro Fórum nezaměstnanosti

Po delší době jsme nerozsvítili naše virtuální studio, ale užili si stavění fyzické techniky.

1
4
5

Ministerstvo práce a sociálních věcí

Rok realizace: 2020
Kategorie: Eventy, Eventy na dálku

To, co pro naše techniky bylo denní rutinou, se totiž díky přechodu do online prostředí stalo velkou vzácností. Náš klient však trval na fyzickém setupu, a tak jsme jej s radostí na Cubexu postavili!

Tentokrát se jednalo o konferenci Fórum nezaměstnanosti. Letošní ročník se zaměřil na Český trh a jeho proměnu za posledních deset let. V diskusích se samozřejmě projevily i dopady pandemické krize a digitální transformace, která každým rokem sílí. Mezi řečníky se objevil analytik Jobs.cz, Tomáš Ervín Dombrovský, ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová a další. Konkrétně paní Maláčová se zabývala systémovými změnami, vzděláváním zaměstnanců a následky koronavirové krize. 

Akci jsme kompletně technicky zajistili, a to včetně videa, zvuku či světel. Technika byla vybavena pro možnost streamování eventu živě. Využili jsme také kamerový jeřáb.

Přenos probíhal na plaformě Youtube přímo na kanále našeho klienta. Ten byl s výsledkem velice spokojen.

I pro naše zaměstnance byla radost vyměnit klíčovácí pozadí za reálné studio: „V dnešní době to byla vítaná změna, již se to blížilo akcím, které jsme realizovali před Covidem,“ říká David Vedral, projektový manažer akce. 

Vítaná změna nám připomněla akce před pandemií, a my se už teď moc těšíme, až zase budeme stavět velké stage nejen ve studiích, ale i na velkých venkovních akcích. 

Záznamy z akce můžete zhlédnout zde: 

Potřebujete poradit?
Odebírat novinky Kontaktujte nás

Kontaktovat praha@avmedia.cz