Cubex Centrum Praha

Dlouho očekávané Cubex Centrum Praha v červnu otevřelo své dveře veřejnosti. Projekt, na kterém se začalo pracovat v červnu 2015, ožil a postupně se začíná plnit prvními klienty a jejich akcemi.

Cubex Centrum Praha je nové multifunkční centrum, které vyrostlo na pražské Pankráci v jedné z nových budov s názvem Trimaran. Výstavba tohoto šestipatrového domu probíhala od roku 2012 až do roku 2018. Nachází se u ulice Na Strži mezi výškovými budovami City Empiria a hotelem Panorama. Tato poloha zajišťuje ideální dopravní dostupnost (2 stanice metra od historického centra) a rozvinutá okolní infrastruktura vytváří dostatečné kapacity pro stravování, ubytování a parkování. 1 Media Wall - 102 m2 /4K plus projekční plochy pro Brand Canvas 2 Unikátní osvětlení s názvem Chameleon umožňuje barevné přizpůsobení celého centra. 3 Interaktivní mapping na auto z akce Inspirováno lidmi 2018.

Inspirováno lidmi 2018 akce určená pro zákazníky AV MEDIA, a.s. ve spolupráci s Panasonic a CUBEX Centrum Praha

„Myslím si, že tento prostor výrazně ovlivní nejen kongresovou a konferenční scénu v Praze, ale že přiláká v rámci veřejných akcí i širokou veřejnost,“ míní Dagmar Alexandra Bernardová, marketingová manažerka Cubex Centra Praha. Jde o prostory, které nabízejí nespočetné možnosti využití. Mohou se zde pořádat kongresy a konference, ale i plesy a gala večery nebo sportovní akce. „Již v tuto chvíli se připravujeme na pořádání pestrého portfolia akcí významných klientů,“ dodává Bernardová.

Hlavní sál o kapacitě 1 000 osob lze zvukotěsnými příčkami rozdělit na tři místnosti. Klientům jsou zároveň k dispozici další sály a salonky do celkové kapacity až 1 200 osob. Pro účely akcí je možné využít i rozsáhlá foyer. Zejména v tom největším klienty ohromí projekční stěna o velikosti 102 m², na niž mohou promítat jakýkoli obsah. Unikátní je i koncept osvětlení, který dostal příhodné jméno Chameleon. Ten umožňuje přizpůsobení celého centra do barev podle přání klienta. zákazník.

Collaboration room - digital creative lab: Cubex Centrum Praha

Specialitou centra je i možnost výstavy automobilů v hlavním sále a foyer. Díky závěsným bodům s extrémně vysokou nosností ve stropě je však možné i zavěšení vozu přímo uprostřed sálu. Tato technologie se netýká pouze aut, ale i jakékoli jiné těžké techniky či reklamních prvků. Dalším unikátním prvkem je tzv. Media Wall, která nabízí 102 m2 projekční plochy pro Brand Canvas. Umístit na ni můžete loga, grafiku akce, reklamní spoty nebo třeba i živý vstup z jednání v sále. Rozlišení stěny je 4K plus.

Cubex Centrum Praha nabízí celkem 3 700 m2 ploch pro realizaci různých typů akcí. Tuto plochu však lze ještě navýšit díky spolupráci se sousedním Konferenčním centrem City. Pořadatelům akcí jsou tak k dispozici další tři sály, 5 sekcí a 2 foyer o celkové ploše 1 000 m2 a kapacitě až 470 sedících osob.

Chcete podobné řešení?

Podobné reference