Produktivita týmů

Díky videokonferencím se nám podařilo zefektivnit produktivitu mezinárodních týmů a současně zlepšit přípravu na jednotlivá setkání.

Společnost Nutricia využívá videokonference již více než 3 roky. Prvním impulzem pro jejich pořízení byla rozšiřující se spolupráce centrály v Praze s pobočkou v Bratislavě. Ještě delší dobu používá videokonferenční hovory firma Danone. Ta má momentálně společné vedení pro Čechy, Slovensko, Maďarsko a Chorvatsko, proto si v poslední době pořídila další, zcela nové videokonferenční zařízení.


Komunikace na dálku se stala součástí běžného pracovního života každého člena společnosti Danone. Aby mohli efektivně spolupracovat lidé z různých míst, bylo třeba operativní zapojení všech zúčastněných stran bez nutnosti fyzického kontaktu. Společnost proto začala využívat videokonference, které jsou pohodlné a bezpečné.


„V Danone již dlouhodobě využíváme videokonference k tzv. měsíčním business update konferencím mezi vedením společnosti a zaměstnanci z jednotlivých lokalit. Můžeme komunikovat s výrobním závodem v Benešově, ale také se zaměstnanci v Praze, Bratislavě nebo Budapešti,“ doplňuje Tomáš Zloch.

Chcete podobné řešení?

Podobné reference