HIRSCHMANN AUTOMOTIVE

Lidé nám vždy říkali, že jednou postavíme základy budovy pro digitální století. Před 30 lety, když jsme začínali s podnikáním jsme si nedovedli představit, že jednou budeme jako jeden tým spolupracovat ve firmě, která funguje na principech průmyslu 4.0. Vítejte v Hirschmann Automotive.

Dobrá atmosféra, výborná týmová spolupráce, krásné pracovní prostředí. V Hirschmann Automotive se lidé inspirují novými požadavky a trendy. Ví, že budoucnost spolupráce je založena na flexibilitě a mobilitě. Lidé chtějí cítit určitou volnost a pocit důvěry. Když vytvoříte správné podmínky v pracovním prostoru, vše ostatní přijde mnohem snadněji. 

Týmová spolupráce či týmový duch je pro Hirschmann Automotive důležitou součástí strategického úspěchu. Pokud týmovou spolupráci nepodporujete, pak s největší pravděpodobností zažíváte problémy, dysfunkce a stres.

Jsou to vždy lidé, kteří dokončují práci, mění procesy, jednají se zákazníky a ovlivňují organizační cíle. Tyto faktory možného úspěchu se urychlují, když lidé podávají dobré týmové výkony.

V týmu nejde o sílu jednotlivých hráčů, ale o jednotku síly celkově. Týmová spolupráce je jednou z největších "výhod", kterou máme, protože týmová spolupráce je způsob, jakým obyčejní lidé dosahují pozoruhodných výsledků. Týmy se posouvají dál, protože spolupracují společně.

Týmová spolupráce odkudkoli a kdykoli je pro Hirschmann Automotive zásadní. Podporuje efektivitu, kreativitu, učení a odpovědnost. Týmovou spoluprací mohou týmy dosáhnout více než jednotlivci pracující samostatně. Jsme jeden tým ve skvěle vytvořeném pracovním prostředí.

Vytváříte v práci pracovní prostředí, které dává lidem vědět, že na tom, na čem pracují opravdu záleží?
Povzbuzujete lidi, aby byli co nejlepší a podporovali růst a rozvoj ostatních ve svém týmu?
Učte lidi, aby věděli, že týmový výkon je způsob, jak lze dosáhnout nejlepšího úspěchu?

Podobné reference