HOTEL ANDAZ

Nově otevřený luxury lifestyle hotel Andaz, který se nachází ve velmi zajímavé historické, památkově chráněné budově cukrovarnického paláce z roku 1916.

Kromě 176 pokojů hotel nabízí konferenční prostory Andaz Studia 1, 2 a 3. Studia jsou plně propojená s videostěnou, mikrofonním polem, Barco ClickShare a řídicím systémem CUE, kterým lze jednoduše a pohodlně ovládat audiovizuální techniku, osvětlení nebo vzduchotechniku. Andaz studia jsou propojitelná až do 150 metrů čtverečních a lze v nich uskutečnit meeting pro 140 osob.

Díky tomuto vybavení jsou studia připravena uspořádat nejen klasické mítinky a konference, ale také hybridní vzdálená setkání díky videokonferenční kameře a velkoformátovým zobrazovačům s vysokým rozlišením.

Dále jsou k dispozici takzvaná kolegia, což byly prostory postavené cukrovarníky v roce 1916 a dneska jsou využívány jako zajímavé meetingové prostory k nejrůznějším eventům. Zde jsou k dispozici mobilní videokonferenční sestavy s velkým zobrazovačem a sadou pro bezdrátové připojení personálních zařízení. 

Samozřejmostí je instalace systému Digital Signage. Před vstupem do každého konferenčního prostoru jsou k dispozici 15palcové monitory, na kterých se zobrazují informace o akcích uvnitř jednotlivého sálu.

Zobrazovače můžete najít také ve výtazích, kde má personál možnost informovat hosty o nabídkách a akcích, které se konají v blízkém okolí nebo přímo v hotelu. 

Pokud vás zajímá, jak se podařilo architektovi zkombinovat moderní a funkční architekturu s audiovizuálním vybavením a odkazy na mýty a legendy, neváhejte uspořádat meeting nebo konferenci právě v hotelu Andaz. 

Podobné reference