Hotel Jezerka s moderním kongresovým sálem

Jezerka je moderním hotelem zaměřeným na firemní akce a rekreační pobyty. Nachází se v krásné přírodní oblasti východních Čech v samém srdci CHKO Železné hory. Okolí hotelu je stvořené pro rekreaci, odpočinek a sportovní či kulturní aktivity.

Věříme, že zážitek, který si zákazník z našeho pobytu povědomě odnáší významně ovlivňuje jeho následné ohodnocení, pokojenost a případné doporučení. Proto je pro nás nejlepší reklamou nadšený zákazník, bez ohledu, zdali se jedná o novomanželský pár, rodinu nebo velkou skupinu lidí, otevírá náš rozhovor Jaromír Paulus, ředitel Kongresového hotelu Jezerka. 

Snažíme se využít skvělé lokace a dostupnosti z každého koutu republiky. Jsme jen 110 km vzdáleni od Prahy a 130 km od Brna, navíc jsme v těsné blízkosti sečské přehrady a hradu Vildštejn. Můžeme proto vhodným způsobem spojit firemní aktivity s netradičním odpočinkem nejen v našem wellness a akvafit centru, ale i outdoor aktivit v přírodě. Nabízíme ideální místo pro uspořádání konferencí, školení, eventů, večírků, seminářů, teambuildingu atd.

Abychom si udrželi věrnost a aktuální poptávku našich stálých zákazníků rozhodli jsme se modernizovat hlavní kongresový sál s přilehlými prostory. Kongresový sál s kapacitou až 350 míst nabízí velkoformátovou roletovou projekční plochu o velikostí 3×5 metrů, která je doplněna o další dvě menší projekční plochy 2×3 metrů a čtyřmi náhledovými LCD zobrazovači. Tímto důmyslným uspořádáním zajistíme dokonalý bezdrátový přenos vizuálního a mluveného obsahu pro každého účastníka akce.

Nejnovější audiovizuální technika nám navíc umožňuje pořádat široké spektrum akcí i s hudební produkci s vysokými nároky na akustiku např. koncerty vážné hudby, recitály atp.

Kromě hlavního kongresového sálu nabízíme i deset menších sálů a salonků s kapacitou od 10 do 120 míst. Všechny účastníky můžeme současně ubytovat a občerstvit v restauraci. Do restaurace a lobby prostor u recepce jsme umístili náhledové zobrazovače, na kterých vizuální formou prezentujeme aktuální nabídku a doprovodný program hotelu či blízkého regionálního okolí. Během konání konferencí a eventů zobrazovače využíváme pro sdílení obsahu, který si přeje prezentovat zákazník. Současně můžeme na zobrazovačích prezentovat i živý přenos z hlavního kongresového sálu, uzavírá Jaromír Paulus.

systems_reference_hotel-jezerka-s-modernim-kongresovym-salem

Jaromír Paulus, ředitel Kongresového hotelu Jezerka

V hotelovém businessu se pohybuji velmi dlouho a za tu dobu jsem se naučil, jak je důležitý rozvoj a samotná propagace úspěšného hotelu. Dostat se do širšího povědomí lidí není nic jednoduchého, chce to velkou trpělivost a budovat dobré vtahy mezi zaměstnanci. Ale to nejdůležitější, je mít úsměv ve tváři.

Podobné reference