Hotel NH Collection Olomouc Congress

Nacházíme se v Hotelu NH Collection Olomouc Congress, kde kromě ubytování hostů lze pořádat i kongresové akce.

Technologické vybavení tohoto hotelu je výsledkem víc jak dvouleté spolupráce mezi majitelem, architektem a designérem AV technologií.

Velké množství nasazených displejů a projektorů podtrhuje jedinečnost tohoto hotelu nejen v tomto regionu, ale i celé České republice. Jedná se o největší kongresový hotel na Moravě a výjimečný je i tím, že je nejlépe hodnoceným hotel v rámci NH sítě a Olomouckého kraje.

Různá velikost profesionálních displejů Panasonic plní funkci informačních panelů před jednotlivými konferenčními sály, ale i funkci televizorů pro navození atmosféry v restauraci a lobby baru.

 

V hotelu NH Collection Olomouc Congress naleznete 12 konferenčních prostor, jeden VIP prostor pro pořádání menších hybridních schůzek a velký sál, kde je možné usadit až 1000 lidí.

Instalované audio vizuální řešení je maximálně variabilní pro uspořádání jakékoli společenské akce nebo konference. V největším sále lze použít jeden obraz přes celou šíři projekční plochy nebo obsah rozdělit do jednotlivých segmentů. Unikátnost instalace je širokoúhlá projekční stěna složená ze čtyřech projektů Panasonic.

Podobné reference