Komerční banka: KaBka

Aplikace KaBka nabízí exkluzivní informace, broadcasty a podcasty, které jinde nenajdete. Současně jsou k dispozici praktické nástroje, jako je navigace po celé budově nebo rezervace zasedacích místností a mnoho dalšího. Pojďme se společně podívat na tři scénáře, které lze efektivně využít nejen pro rezervaci zasedacích místností, ale také pro navigaci v celé budově Komerční banky ve Stodůlkách.

Ad-hoc setkání nejen v zasedacích místnostech

Lidé si mohou ad-hoc smskou domluvit schůzku na konkrétní místo, avšak ne všichni zaměstnanci přesně vědí, kde se toto místo může nacházet, proto si lze vše jednoduše zadat do navigace KaBky. Stačí si naskenovat QR kód, který se nacházejí po celé budově např. u výtahových lobby, kuchyňkách, hlavní recepci a tak dále. Pomocí QR kódu si lze označit aktuální pozici a navigační sytém zaměstnance navede na smluvené místo, kde má probíhat schůzka či neformální setkání.

Týmová setkání, jak najít rezervovanou zasedačku

Do Stodůlek jezdí poměrně hodně zaměstnanců z jiných poboček v Praze, ale i z jiných regionů. V současné době má budova Komerční banky ve Stodůlkách kolem 130 zasedacích místností a spousty různých neformálních zákoutí a míst, o kterých zaměstnanci nemají tušení. Když navštíví Stodůlky nevědí přesně, kde se nacházejí jednotlivé zasedačky. Pro tento případ je k dispozici na hlavní recepci velký navigační panel, kde se lze podle přehledného půdorysného podlaží podívat na umístění zasedaček, zjistit, zdali je zasedačka rezervována, ale i jak se co nejrychleji přes navigační QR kód do zasedačky dostat.

Neplánovaná schůzka, jak najít volnou zasedačku

Když si potřebujete udělat rezervaci zasedací místnosti, nemusíte si nutně otvírat počítač, stačí si spustit na mobilu KaBku a navštívit rezervační systém, kde si můžete volnou zasedačku nejen najít, ale současně si jí zarezervovat. Vše je velmi přehledné, můžete si prohlédnout jednotlivá patra a udělat si rezervaci jednotlivé místnosti přesně podle vašich představ. Můžete samozřejmě přizvat i jednotlivé zaměstnance a samozřejmě vidíte, jestli je zasedačka ve vámi preferovaný čas volná nebo rezervovaná někým jiným. V případě, že jste našli volnou zasedačku můžete si spustit navigaci, která vás dostanete na správné místo.

 

KOMERČNÍ BANKA, NAVIGAČNÍ A REZERVAČNÍ SYSTÉM

Podobné reference