LINDEX

Společnost Lindex byla založena v roce 1954 ve Švédsku. Původně se LINDEX výhradně zaměřoval na nabídku spodního prádla, nyní nabízí také sortiment pro děti všech věkových kategorií či dámské oblečení. Prodejna na novém Smíchově je jednou ze 450 poboček na celém světě. I přesto, že LINDEX vznikl v minulém století využívá nejmodernější komunikační technologie současnosti.

Pro sdílení digitálního obsahu využívá LINDEX LED stěny, seamless panely i velké LED displeje. Jednotlivé zobrazovače jsou nasazeny podle velikosti a typu prostor či důležitosti konkrétního sdělení. Jedná se o výlohy, vstupní prostory do prodejny nebo místa určena k placení vybraného zboží. Prostě a jednoduše různorodá digitální řešení pro různorodé fyzické obchodní prostory.

Zobrazovače jsou vhodným řešením, jak s návštěvníky prodejen efektivně komunikovat. Umožňují ukázat nejnovější kolekce a osvěžit vzhled prodejny. Nejen, že zákazník prostřednictvím obsahu na obrazovkách načerpá inspiraci, ale dozví se o aktuálních nabídkách nebo třeba volných pracovních pozicích. Vše lze přizpůsobit aktuálním potřebám jednotlivých prodejen.

Reklamní obsah a klíčová sdělení si LINDEX vytváří v marketingovém oddělení ve Švédsku. Sdílení digitálního obsahu se může lišit dle sortimentu prodejny i podle toho, v jakém oddělení je LED stěna/displej či seamles panel umístěn. Lze přehledně zobrazovat dámskou, dětskou kolekci či konkrétní produkty z oddělení spodního prádla, kosmetiky nebo celkový průřez sortimentem.

Pro správu systému a distribuci digitálního obsahu využívá LINDEX outsourcovanou společnost, která současně zajišťuje dodávku a instalaci monitorů v rámci celé Skandinávie.

Jelikož v České a Slovenské republice servisní společnost žádného blízkého partnera nemá, museli se v LINDEX porozhlédnout po lokálním dodavateli. Rozhodli se využít předchozí dobré spolupráce s AV MEDIA SYSTEMS. Instalace Digital Sign realizuje LINDEX již druhým rokem.

AV MEDIA SYSTEMS se pro LINDEX stala nejen instalačním partnerem, ale zajišťuje i dodávku vlastního zařízení, což je pro LINDEX výrazně výhodnější z hlediska záruk a celkového servisu.

Podobné reference