Nové prostory AV MEDIA SYSTEMS

Vše, co víme o práci se rychle mění před našima očima. Mnoho manažerů a lídrů odmítá uznat probíhající pracovní změny. Abychom se připravili na budoucnost práce musíme najít nová řešení, která ostatní nevidí. Vzhledem k tomu, že budoucnost práce je podobná šachové hře, musíme myslet jako šachisté.

To znamená jít za konvenční myšlení, na které jsme zvyklí a začít myslet mimo krabici. Musíme zpochybnit zastaralé představy o tom, co znamená být zaměstnancem, zaměstnavatelem, vůdcem a co znamená samotná povaha práce, kterou vykonáváme. Budoucnost práce se mění a my se musíme změnit spolu s ní. Nejen z těchto důvodů jsou naše nově zrekonstruované prostory připravené na nové způsoby scénáře a způsoby práce. Naše prostory využíváme také abychom vás mohli inspirovat. 

Zajímáte se obecně o nové způsoby práce, jak se budou nadále vyvíjet pracovní prostory a kanceláře, jak lze smysluplně využít moderní komunikační a prezentační technologie a bez jakých dovedností se v budoucnu neobejdete? Kontaktujte nás a domluvte si inspirativní prohlídku našich zážitkových pracovních prostor. Těšíme se na společné setkání…

Podobné reference