Wellness Hotel Vista

Čtyřhvězdičkový Wellness hotel Vista láká příjemnou atmosférou v horském údolí. Na hotelové TV se hosté dozvědí vše o programu hotelu i další důležité informace.

Každý pokoj v hotelovém komplexu Vista je vybaven LCD televizí, která umožňuje návštěvníkovi sledovat svůj účet v rámci celého resortu Dolní Morava. Hosté mohou prohlížet rezervační možnosti jednotlivých společenských, sportovních či relaxačních místností. V celém areálu je nainstalováno 160 televizí, které jsou vzájemně propojeny systémem IP TV. Rezervační systém hotelu se automaticky aktualizuje každých 10 minut, hotelový televizní systém proto dodává návštěvníkům aktuální informace. Kromě toho nabízí hotelový televizor také běžné televizní přenosy.


Bezpečnost celého komplexu zvyšuje důmyslně rozmístěný kamerový systém, který snímá jednotlivé plochy po celém hotelu. Milovníci zimních sportů jistě ocení kameru umístěnou na sjezdovce, díky které mohou z pohodlí hotelu sledovat velikost fronty u vleku. Další kamera je například umístěna na chatě Slaměnka, který se tyčí nad hotelem Vista (1424 m), ale také například v kongresovém prostoru, kde umožňuje sledování právě probíhající konference.


Personál Wellness hotelu Vista byl profesionálně proškolen, aby dokázal plně využívat AV techniku i v krizových situacích. Proškoleno bylo nejen technické oddělení hotelu, ale také barmani či recepční, kteří tak dokážou pomocí AV techniky vytvářet nezapomenutelnou atmosféru.

Podobné reference