3D konference Schneider Electric

Jako každý rok se i letos na konci října 2012 uskutečnila 3D konference společnosti Schneider Electric.

Události, pro kterou letos byla zvolena česká metropole Praha, se zúčastnilo celkem 300 českých i zahraničních hostů. Místem konání se stal pražský hotel Clarion. Tematicky se jednalo o výroční setkání pořádané pro distributory a obchodní partnery Schneider Electric.

Celá konference byla pod organizačním vedením švédské projektové manažerky Stiny a její české kolegyně Viery. AV MEDIA byla díky doporučení zvolena technologickým dodavatelem této konference. Jelikož se zde sešli hosté z celého světa, kde společnost Shneider Electric působí, hlavním požadavkem konference bylo nejen kvalitní odbavení projekčního obsahu, ale hlavně tlumočení do 6 světových jazyků.

V přilehlých sálech se konala doprovodná výstava, která vznikla díky úzké spolupráci mezi AV MEDIA a švédskou společností, která se podílela na výstavbě stánků. AV MEDIA vybavila všechny stánky plazmovými obrazovkami, LCD monitory a dalšími zobrazovači.

AV MEDIA podpořila i rozmanitý večerní společenský program, který nesl název „Praha zblízka“. Připravili jsme pro diváky nezapomenutelný zážitek prostřednictvím průletu Langweilovým modelem Prahy ve 3D rozlišení, které probíhalo paralelně na dvou plátnech. V této části programu se odehrálo i vystoupení německého kouzelníka s iPadem, které jsme přenášeli ve Full HD rozlišení na dalších plátnech. Obě projekce měly u návštěvníků konference velký úspěch.

Chcete podobnou akci?

Podobné reference