COOK MEDICAL aneb tamburíny v Boscolu

Mezinárodní manažerská konference společnosti Williams Cook Medical, která proběhla v polovině ledna v pražském hotelu Boscolo, byla ukázkou partnerského přístupu.

Partnerský přístup a řešení netradičních požadavků

Jednou z hodnot firemní politiky AV MEDIA je právě partnerství. Příkladem takovéto roviny spolupráce bylo počátkem listopadu navázání komunikace s výrobcem zdravotnických potřeb Williams Cook Medical. Doporučení přišlo od pražského hotelu Boscolo se žádostí o zajištění hlavní části jejich konference. 

Instalace v kooperaci s eventovým oddělením hotelu i přes „on-site spontánní“ požadavky klienta proběhla bez výraznějších komplikací. Klient přitom neustále testoval naší nebetyčnou flexibilitu požadavky vskutku netradičními. Jednodenní pronájem tří kusů tamburíny do této kategorie jistě patří. Děkujeme tímto společnosti Nomads of Prague, která nám pomohla překročit i tuto ohnivou řeku.

Výsledkem partnerského přístupu všech zúčastněných stran je nadšený zákazník, čehož dokladem budiž hodnocení spokojenosti maximem možných hodnotících desítek.

Technologické vybavení od AV MEDIA

Pro úvodní konferenční část dodala AV MEDIA zadní projekci, náhledové plazmy, zajistila ozvučení a osvětlení sálu, včetně inteligentních světel ROBE MMX SPOT. Pomocí gobo projekce se po celou dobu promítalo na stěnu korporátní logo COOK MEDICAL.

Sál Opera pražského hotelu Boscolo byl na večerní část nasvícen pomocí LED SLS světel a inteligentních světel ROBE ColorSpot.

Chcete podobnou akci?

Podobné reference