Farmaceutická roadshow

Během roku 2016 jsme ve spolupráci s agenturou Synergy Vision, která působí na poli farmacie, realizovali dvě farmaceutické konference. Jednu v českém a druhou v rakouském hlavním městě.

AV MEDIA v roce 2016 technologicky zajistila dvě konference ve spolupráci s agenturou Synergy Vision – v Praze a ve Vídni. Obě konference jsou ukázkou toho, jak kompletní služby naše společnost nabízí. Projektů jsme se ujali od prvotního návrhu a tvorby vizualizací, přes zajištění pódia, kulis, veškerých technologií a jejich obsluhy, až po realizaci filmu a zajištění fotografií na akci.

Pro českou konferenci si Synergy Vision zvolila hotel Anděl´s, ve kterém se sešlo více než sto účastníků. Scéně dominovala LED stěna Absen A3 Pro o velikosti 27 m2 (9 x 3m), na které jsme odbavovali jednotlivé prezentace a která zároveň sloužila jako kulisa s firemními motivy. Kromě toho jsme dodali dva podpůrné LCD displeje o velikosti 82´´, aby i účastníci v zadních řadách dobře viděli. Postarali jsme se i o kompletní ozvučení, efektové i standardní osvětlení, dodávku designového mobiliáře a odbavení různých zdrojů signálů pomocí přepínače signálu Barco S3. Mimo to jsme se zajistili fotografické služby a kompletní realizaci filmu (natočení, produkci, postprodukci a režii) o konferenci. V neposlední řadě jsme dodali interaktivní kiosky do foyer kongresového centra.

Vídeňská konference, která byla kapacitně větší a technicky o náročnější, se uskutečnila v hotelu Imperial Riding School. Největším rozdílem byla velikost LED stěny, která tentokrát měřila 48m2 a pro kterou bylo nutné dostavit atypické pódium. 

Chcete podobnou akci?

Podobné reference