Internet ve státní správě a samosprávě 2015

Na začátku dubna proběhl v kongresovém centru Aldis v Hradci Králové již 18. ročník konference Internet ve státní správě a samosprávě (ISSS).

ISSS patří již několik let k největším akcím ve veřejné správě a samosprávě. AV MEDIA byla u toho jako technologický partner konference, ale i jako vystavovatel AV řešení.

Konference ISSS byla již podvanácté spojena s mezinárodní konferencí zástupců veřejné správy visegrádského regionu V4DIS, což se už v minulosti ukázalo jako velmi dobrý směr. Ani letos si tuto prestižní akci nenechali ujít návštěvníci nejen ze strany zástupců státních orgánů – ministrů, náměstků, šéfů odborů, hejtmanů, starostů či tajemníků, ale také odborníků a manažerů z podnikatelského sektoru, zejména z oblasti informačních a komunikačních technologií.

Více než dvě stovky přednášek, prezentací a diskuzí se zaměřily nejen na hodnocení současného stavu e-governmentu a plánů do nejbližší budoucnosti, ale rovněž veřejného investování v oblasti ICT, kybernetické bezpečnosti, rozšiřování internetové infrastruktury, elektronizace zdravotnictví a řady dalších oblastí souvisejících s využíváním moderních technologií ve veřejné správě. 

AV MEDIA se stala technologickým partnerem konference a současně prezentovala praktické projekty a trendy z oblasti turismu a cestovního ruchu, zdravotnictví, moderních otevřených úřadů a integrovaných záchranných složek. Pro hlavní prezentační sál jsme navrhli vhodný set-up se širokoúhlou projekcí doplněnou velkými plazmovými obrazovkami a decentním ambientním nasvícením scény. Zároveň jsme podíleli na dodávce techniky i pro ostatní partnery konference na jijich stáncích.

Chcete podobnou akci?

Podobné reference