Konference Cisco Connect 2015

Ke konci března se v pražském hotelu Clarion konal další ročník tradiční konference Cisco Connect, jedné z největších IT konferencí v České republice.

Významná IT konference se zaměřila na koncept Fast IT

Dvoudenní konference Cisco Connect tradičně přináší jedinečnou možnost seznámit se s novými trendy v IT, pochopit jejich přínos pro podnikáni firem, rozšířit si přehled v IT technologiích, prohloubit znalosti v komunikačních technologiích a setkat se s předními IT odborníky.

Letos se zaměřila na koncept Fast IT, který zjednodušuje a automatizuje sítě, zrychluje nasazování nových aplikací, přibližuje virtuální a fyzickou infrastrukturu, propojuje privátní a veřejné cloud služby a poskytuje ochranu před komplexními hrozbami.

Největší konferenční projekce

Pro hlavní sál hotelu Clarion jsme připravili zatím největší projekční plochu, kterou jsme kdy pro konferenční business dělali. Na plátno s rozměry 45 x 6 metrů svítilo celkem 6 projektorů a obsah se odbavoval pomocí 3 videoserverů Coolux. Dále jsme se postarali o kompletní nazvučení a osvětlení sálu a z celého dne jsme pořídili kamerový záznam. V přilehlých saloncích probíhaly v dopoledních hodinách prvního dne a po celý druhý den technické semináře, ve kterých se probíraly otázky technologií pro komunikační infrastrukturu, datová centra, kybernetickou bezpečnost či spolupráci uživatelů. I v těchto saloncích jsme se postarali o kompletní technické zabezpečení, tedy o projekci a ozvučení.

O produkční část celého večera se postarala společnost Guarant International.

První den byl završen společenským večerem v hlavním sále, kterým provedla Simona Babčáková. Během večera vystoupili umělci z populární televizní show Na Stojáka, kapela Oranžáda a část svého vystoupení předvedl i soubor Cirk La Putyka.

Inovativní technologie ve výstavní zóně

AV MEDIA se společně s partnery konference podílela i na výstavní zóně, kde se představily pozoruhodné a inovativní technologie, produkty a řešení. AV MEDIA zde představila naprostou novinku na trhu, a to digitální flipchart SMART kapp, se kterým lze okamžitě psát, kreslit, sdílet a uložit nové nápady ze společné porady, prezentace, workshopu nebo operativního brainstormingu.

Chcete podobnou akci?

Podobné reference