Konference Cisco Expo 2012

V polovině října proběhla na Slovensku, v hotelu Crowne Plaza v Bratislavě, již šestý ročník konference Cisco Expo 2012.

Cisco Expo 2012 technicky kompletně zabezpečila AV MEDIA, přes slovenskou agenturu Emotion. Jednalo se o kompletní technické řešení, tedy o zajištění obrazu, zvuku, světel, včetně všech doplňků.

Na již šestém ročníku konference Cisco EXPO se organizátoři zaměřili na trendy v oblasti BYOD, mobility, virtualizace, bezpečnosti a sítí nové generace pro poskytovatele telekomunikačních služeb. Vzhledem k tomu, že technologie mění pracovní návyky a firemní prostředí, se letošní ročník zaměřil na nové požadavky na zaměstance i zaměstnavatele, včetně nových pracovních procesů. Letošního ročníku se účastnilo více než 500 návštěvníků, a společnost AV MEDIA byla u toho.

V hlavním sále byla umístěna stěna o rozměrech 8x4 modulů z bezrámových plazem ORION 4230R. Technicky bylo odbaveno pomocí zařízení Di-ventiX, kde jsme díky dvoum výstupům získali rozlišení 2048 x 768 bodů, tzn. že jeden pixel byl kolem 3mm. Dále jsme vybavili 5 dalších sálů technikou a kompletní obsluhou. Mimo to se jednalo i o kompletní zajištění (ozvučení, plazmy, světla, interaktivní podlaha, goba) zbylé části hotelu.

Chcete podobnou akci?

Podobné reference