Konference generálních a obchodních ředitelů Hilton EMEA

V hotelu Hilton Prague se v druhé polovině února konala mezinárodní konference generálních a obchodních ředitelů společnosti Hilton Worldwide pro Evropu, střední východ a Afriku.

Pro více než 1000 VIP představitelů nejvyššího vedení předního hotelového řetězce Hilton Worldwide byl připravený bohatý program plný špičkových audiovizuálních překvapení. Díky precizní přípravě dotažené do nejmenších detailů, kterou AV MEDIA zvládla v šibeniční lhůtě 2 měsíců, měla konference obrovský úspěch. Postarali jsme o projekce, odbavované obsahy, dekorace, interaktivní prvky, výstavní stánky, breakouty, branding, videomapping či stage s LED stěnou.

AV MEDIA jako spolehlivý technologický partner

Hned první den čekala na účastníky welcome party v Lobby pražského hotelu, která byla zahájena velkolepým mappingem na fasádu. Odbavovaný obsah plynule přecházel z fasády na krásnou scénu s LED stěnou o velikosti 13 x 7m, která byla v Lobby připravena.

Set-up kongresového sálu, kde po další dva dny probíhala konferenční část, byl uspořádán velmi netradičně. Účastník měl dojem, že se nachází ve sportovní aréně – podium bylo umístěné na středu sálu a obklopovaly ho tribuny. Nad pódiem každého upoutala projekční kostka, na kterou se ze všech čtyř stran promítaly projekce. V sále byly připraveny i další dvě podpůrné projekce v dekorační stěně.

Večer se kongresový sál přestavěl na set-up pro galavečeři, během které se za pomoci 44 projektorů a 12 mediaserverů promítal videomapping na jídelní stoly, u kterých hosté seděli. Promítaný obsah představil v pár minutách Českou republiku a hostům pak prozradil, na jaké jídelní menu se mohou těšit.

AV MEDIA se dále postarala o technické vybavení výstavních stánků, celkem 20 breakoutů, večerní party na druhém pražském hotelu Hilton Prague Old Town a kompletní branding po hotelu i na letišti.

Chcete podobnou akci?

Podobné reference