Konference na dálku pro CardioACADEMY

Ve spolupráci s AIM Group International - Prague office jsme připravili dvoudenní konferenci přenášenou na dálku prostřednictvím cloudového konferenčního prostředí Cisco Webex.

Kardiologická konference se fyzicky odehrála v elegantním sále Grand Ballroom Dvořák v Hotelu Hilton Prague Old Town a osobně si ji přišlo vyslechnout na 200 účastníků. Obsah z hotelu Hilton byl online vysílán 218 přihlášeným účastníkům konference, kteří pocházeli převážně z východní Evropy a sledovali přenos ve větších skupinách v rámci tzv. round tables. Na závěr byli účastníci kurzu dle monitorované aktivity ohodnoceni kredity.

Webex je cloudové konferenční prostředí, které je schopné zajistit konferenční propojení až tisíců účastníků pro vzájemnou spolupráci, prezentaci, školení, webinář či poslech prezentace. Vysílaný obsah je možné nahrávat a uschovat pro pozdější použití. Také poskytuje kompletní statistiky.

A jaké jsou výhody online konference? Určitě to, že ji účastník konference může díky moderním technologiím sledovat z pohodlí svého domova nebo kanceláře a nemusí cestovat třeba přes půlku světa. Tento typ konference je také přívětivý k životnímu prostředí – omezuje nutnost cestovat letadlem či jinými dopravními prostředky.

Více informací: www.cardioacademy.org   

Chcete podobnou akci?

Podobné reference