Konference netradičně: v planetáriu

Konference pod hvězdami? Žádný problém! Účastníci firemní konference Logio, která už 15 let pomáhá firmám zlepšit řízení dodavatelských řetězců, měli příležitost si tento jedinečný zážitek vyzkoušet.

Planetárium Praha leží v pražské Stromovce. Bylo postaveno dle návrhu architekta Jaroslava Fragnera a otevřeno v roce 1960. Jeho kopule je jedna z největších na světě, v průměru má 23,5 m.

Zajímavou zkušeností pro nás bylo propojení integrované techniky, která je v planetáriu k dispozici, a té naší. Zrealizovali jsme tak projekci, která byla výjimečná už jen kvůli prostorům, ve kterých se konference konala.

Zuzana Marková z firmy Logio k tomu dodává: „Konferenci Úl se každý rok snažíme dělat pro naše zákazníky co nejzajímavější. Z tohoto důvodu hledáme neotřelé prostory a velice nám záleží také na perfektním audiovizuálním provedení. Úl19 jsme se rozhodli uspořádat v Planetáriu Praha, které disponuje novou technologií 'fulldome' s promítáním na zakřivenou kopuli.

AV MEDIA EVENTS nám pomohla udělat promítací plochu pro prezentace co největší a zajistila nám perfektní přenos obrazu a zvuku. Nebylo tudíž nutné se spoléhat pouze na systémy Planetária, které by naši audiovizuální komplexitu samy zajistit nedokázaly. Lepší spolupráci si ani nedokážeme představit. Akce byla zajištěná s naprostou profesionalitou a především s úsměvem, za což klukům z AVček děkujeme."

Chcete podobnou akci?

Podobné reference