Konference obchodníků Plzeňského Prazdroje

Plzeňský Prazdroj uspořádal pro své obchodníky z oblasti maloobchodu i gastro dvoudenní konferenci v pražském hotelu Ambassador, na které zhodnotili výsledky.

Technika pro konferenční část i koncertní vystoupení

První den konference se odehrával v hlavním sále, pro který AV MEDIA zajistila velkoplošnou FullHD projekci, osvětlení, čtecí zařízení, tlumočení a podiové vybavení pro ozvučení. Součástí prvního dne byl i společenský večer, který obohatila vystoupení známých českých kapel.

Sál se proto v průběhu dne proměnil z konferenčního uspořádání na slavnostní večer, jehož hvězdami byly kapely Děda Mládek Ilegal Band a Tři Sestry. Vzhledem k tomu, že scénografie Tří Sester zahrnovala i použití dekorativních LED pásů, musela AV MEDIA použít nejsilnější projektor v rozlišení FullHD. FullHD projekce doplňovala i průběh koncertních vystoupení.

Druhý den se účastníci konference rozdělili na několik skupin do jednotlivých sálů hotelu, kde probíhaly workshopy. Každý sál byl vybaven projekcí a ozvučením. AV MEDIA pořídila z celé konference kamerový záznam, který bude použit pro vytvoření interního videa Plzeňského Prazdroje.

Chcete podobnou akci?

Podobné reference