Konference Retail Summit 2014

Již pátým rokem se staráme o technologické zajištění každoročního setkání nejdůležitějších aktérů maloobchodního trhu ve střední Evropě, kterým je Retail Summit.

Začátkem února 2014 proběhl v Clarion Congress Hotelu v Praze již dvacátý ročník dvoudenního Retail Summitu, tentokrát s podtitulem „Jak uspět v nejistých časech“. Na summitu se setkávají nejdůležitější aktéři maloobchodního trhu, kteří diskutují o možnostech a ideálních podmínkách podnikání na středoevropském trhu. V průběhu celé konference se vystřídala téměř stovka řečníků, kteří diskutovali o budoucnosti a hledali cesty, jak být úspěšnými i v dnešních nejistých časech.

Takto důležitá konference potřebuje kvalitní technické zázemí. AV MEDIA se již pátým rokem stará o vybavení hlavního sálu i čtyřech vedlejších sálů AV technologiemi. Ve všech místnostech se konají po celý den nejrůznější workshopy a diskuze, které jsou díky interaktivní technice zajímavější a pro publikum mnohem přínosnější.

Do hlavního sálu byla nainstalována panoramatická projekce o rozměrech 28,5 x 6m, na kterou navazovala další dvě plátna. Panoramatická projekce dopřávala rekordnímu počtu účastníků dokonalý zážitek z konference a naplnila očekávání nejen organizátora celé akce, společnosti Blue Events, ale také všech partnerů, kterým výrazně pomohla odprezentovat jejich podnikatelské vize.

Chcete podobnou akci?

Podobné reference