Konference SAP Forum 2017

Konference SAP Forum byla letos plná novinek, a to nejen po obsahové stránce. Největším technologickým překvapením se stala LED stěna s rozlišením 4K+!

Letošní ročník konference SAP Forum byl skutečně výjimečný. Více než šest set hostů si přišlo poslechnout novinky a trendy z oblasti robotiky a zároveň oslavilo čtvrt století působení společnosti SAP na českém trhu. Speciálními hosty letos byli vizionář Karel Janeček, prof. Vladimír Mařík z ČVUT-FEL a Martin Wezowski, Chief Design Officer SAP.

Již úvodní 4K video promítané na 150m2 LED stěně značilo, že letošní konference se znovu posunula o krok kupředu. Stěnu s rozlišením 4608x1408 pixelů jsme vymysleli tak, aby se za ní dalo skrýt vybavení kapel, její spodní část totiž byla vertikálně posuvná. Díky Full HD kamerovému řetězci jsme mohli na LED stěně vytvořit PiP (Picture in Picture) a diváci tak sledovali prezentaci i záběry jednotlivých přednášejících ve vysokém rozlišení. Atmosféru v sále podpořilo osvětlení složené převážně z produktů značky ROBE a o ozvučení se postaral systém L-Acoustics Kara. Postarali jsme se o kompletní technologické zajištění celé konference i bohatého večerního programu, během kterého vystoupila skupina Jelen a Miro Žbirka.

Druhá část konference s názvem SAP Forum – Professional Day se uskuteční 7. září 2017 a bude se věnovat dopadům digitální transformace na řízení společnosti. Hosté se mohou už teď těšit na představení referenčních projektů, kulaté stoly a panelové diskuze, ukázky nejnovějších technologií a mnoho dalšího.

Chcete podobnou akci?

Podobné reference