Konference společnosti Wipro

V polovině listopadu uspořádala indická společnosti WIPRO dvoudenní konferenci v hotelu Marriott. Večer se hosté přesunuli do Paláce Žofín.

Společnost Wipro Ltd je jednou z největších indických technologických firem, která se specializuje na technologie aplikované v oblasti počítačů a IT. V pražském Marriott hotelu uspořádala dvoudenní konferenci, na které využila technické produkce AV MEDIA.

Podiu dominovala LED stěna s roztečí 4 mm a s rozměry 9 x 3m, na které se v průběhu večera promítaly veškeré prezentace. Pro zachování dokonalého obrazu pro každého účastníka byly k dispozici i náhledové zobrazovače uprostřed sálu. Na LED stěnu navazovaly designové předělovací stěny, které byly potištěné logy partnerů. Dále se AV MEDIA postarala o ozvučení celého sálu a efektové nasvícení, které dokreslovalo příjemnou atmosféru. Na každém stole byl účastníkům k dispozic iPad se speciálně vyvinutou aplikací právě pro danou konferenci.

První konferenční den byl završený galavečeří v Paláci Žofín, kde na ně čekal galavečer s bohatým doprovodným programem. Vystoupili čeští siloví akrobatisté DaeMen a hudební vystoupení předvedlo houslové duo Femme Fatale. AV MEDIA se postarala o kvalitní ozvučení a o světelnou show, která v průběhu večera navozovala dokonalou atmosféru vždy k právě probíhající části programu.

 

Chcete podobnou akci?

Podobné reference