Konference Tech Con+

Říjen je u nás již tradičně ve znamení konferencí a tak jsme se rozhodli vám ukázat jednu, která se nám moc líbila – Tech Con+ Golm Prague 2016.

Společnost Tech Con Czech Republic je předním českým dodavatelem komponentů pro průmyslovou automatizaci. Na českém a slovenském trhu působí od roku 2006, a tak letošní konference byla tak trochu jubilejní. Konferenční část se uskutečnila v pražském hotelu Hilton a slavnostní galavečer v Národním domě na Vinohradech. V hlavním Majakovského sále proběhla večeře s předáváním cen a vystoupením kapely a menší sál jsme se rozhodli použít pro recepci s živou hudbou. Akce se zúčastnilo téměř 600 hostů.

Tento event jsme připravili od nuly – nejprve jsme udělali vizualizaci světel a zvuku přesně podle požadavků klienta a poté přišla na řadu samotná realizace. Pro nasvícení obou sálů do modro-růžových odstínů jsme použili světla Robe - ROBIN® 600 LEDWash, CityFlex 48, MMX BLADE, MMX SPOT /W a světelný pult GRAND MA 2 Light. O ozvučení se postaral mixážní pult Soundcraft Vi1 a 3 páry L-Acoustics LAX12, doplněné o L-Acoustics SB 18. AV MEDIA se postarala i o projekci – využili jsme námi oblíbený projektor Panasonic PT-DZ21K se super krátkými objektivy Panasonic ET-D75LE90. Obsah se promítal na plátno Stumpfl 855x490 cm. Využili jsme přepínač Barco S3. Celý event jsme nahrávali na profesionální digitální kameru SONY PXW FS7.

Akce proběhla na jedničku a největší překážkou byl podle projektového manažera výtah v Národním domě na Vinohradech: „Výtah nešlo použít, a tak jsme museli 5 tun techniky vynosit do 2. patra po schodech“. Vypořádali jsme se i s omezeným časem na stavbu – celý set-up jsme postavili v den akce. 

Chcete podobnou akci?

Podobné reference