Konference v hotelu Hilton Old Town

V pražském hotelu Hilton Old Town se na konci roku 2016 uskutečnila konference mezinárodní farmaceutické společnosti. AV MEDIA se postarala o technologické zajištění celé akce.

Do hotelu Hilton Prague Old Town se sjelo 80 zástupců významné mezinárodní farmaceutické společnosti, aby projednalo nejnovější dění na trhu. Jednalo se sice o malou, ale po technologické i organizační stránce poměrně náročnou akci. Stavba a příprava akce byla časově limitovaná, a tak jsme začali v 19 hodin večer a skončili ve 4 hodiny ráno, jen několik málo hodin před akcí.

 Na akci jsme zajistili 22,5m LED stěny Absen PRO, která navazovala na dekorace. Odbavení signálu probíhalo přes Barco E2 a show jsme připravili krok po kroku noc předem pomocí Pandora Box, tak aby v den akce vše běželo, jak má. Pro osvětlení jsme využili světla Robe – MMX a Flexi a odbavovali jsme na pultu GMA 2. O ozvučení se postarali reproduktory americké společnosti JBL a použili jsme nové bezdrátové digitální mikrofony Shure. AV MEDIA se postarala i o kompletní dekoraci sálu a foyer s prezentací nových zařízení, nechali jsme vytvořit oboustranně dekorované stěny, které se během akce otáčely. V neposlední řadě jsme zajistili 3 digitální kamery se studiovým osazením a postprodukční zpracování – střih záznamu pro klienta. 

 Foto: Stanislav Milata (www.stanislavmilata.cz

Chcete podobnou akci?

Podobné reference