LED obrazovky, ozvučení i světla pro prestižní esportovou soutěž

Desítky talentovaných hráčů, výborná atmosféra nebo parádní doprovodný program. To všechno bylo Tipsport MČR CS:GO, které se uskutečnilo od 4. do 6. listopadu 2022 na Brněnském výstavišti.  

S klientem Playzone na esportových eventech spolupracujeme již 10 let a za tu dobu jsme si podobné akce moc oblíbili. Tentokrát se jednalo o finále nejprestižnější česko-slovenské esportové soutěže.  

Během tří dnů proti sobě svádělo souboje 8 týmů, všichni přítomní si navíc užili i spoustu kulturního programu. Na Tipsport MČR CS:GO vystoupily například rapové hvězdy Rytmus a Majk Spirit.

A jak to všechno dopadlo? Mistrem Tipsport MČR CS:GO se potřetí v řadě stal tým SINNERS, který tak píše tuzemskou esportovou historii. 

Protože na esportové události dodáváme techniku už několik let, dobře jsme věděli, jak během příprav postupovat.

Náš tým do Brna přivezl LED obrazovku (16x9 metrů), na které běžely hlavní zápasy turnaje. Dále se hráči i diváci mohli spolehnout na pódium, světla, ozvučení, rigging a ground support od AV MEDIA EVENTS.

Tipsport MČR CS:GO jsme si skvěle užili – za prvé pro to, že na něm panovala parádní atmosféra a za druhé díky hladkému průběhu akce. Děkujeme za spolupráci a těšíme se na příště. 

Fotografie: Tino Kratochvil

Chcete stejnou akci?

Podobné reference