Nádherné letní počasí vylákalo přes dva tisíce sportovců na NEON NIGHT RUN

Na pražském Vypichu se první zářijovou sobotu konal první ročník nezávodního běhu na 5km s názvem NEON NIGHT RUN. A hned na prvním ročníku se zúčastnilo 2350 jednotlivců a rodin s dětmi z celé ČR.

Neon Night Run, noční pětikilometrový běh, nebyl tak moc o rychlosti, jako spíše o užívání si nádherně osvětlené obory Hvězda. Účastníci odstartovali ve velkém neonově nasvíceném startovním koridoru a pak pro ně byla připravena 5km dlouhá trať s pěti originálními zónami. Padající deštníky, různé jehlany, osvícené stromy, ale největším lákadlem byla zóna hlavního partnera AV MEDIA. Dominantou této zóny byl barevně nasvícený letohrádek Hvězda. Nádhernou podívanou doplnila osvětlená dráha s nafukovacími dekoracemi a inteligentními pohyblivými světly ROBE. Na samém konci AV MEDIA zóny účastníci probíhali mlžnou bránou prosvícenou zeleným laserem.

Za každého účastníka NEON NIGHT RUN běhu putuje na konto nadačního fonfu Kapka Naděje 50 Kč na dětskou onkologii v Praze. Závod odstartoval za úplné tmy v 20:30 a v Oboře Hvězda to zářilo neonovými světly. Na louce u Vypichu bylo postavené sportovní městečko, které poskytlo plné zázemí pro všechny běžce. Nechybělo malování na obličej neonovými barvami a prodej neonových artiklů. V cíli nechybělo ani občerstvení, které nachystali organizátoři Event media s.r.o. a krásná cílová medaile. Moderoval Petr Říbal a na after party vystoupil DJ ROXTAR.