Neurovaskulární kongres v hotelu Hilton

Na konci ledna se v hotelu Hilton Prague konal třídenní kongres pro 790 mezinárodních delegátů americké společnosti Stryker.

Společnost Stryker je jednou z předních světových společností se zdravotními technologiemi a potřebami. Neurovaskulární kongres navštívilo v pražském hotelu Hilton stovky odborníků z celého světa. Hlavní část programu byla situovaná do kongresového sálu, k dispozici však byly i dva menší sály, ve kterých probíhaly různé workshopy.

Technologické zajištění od AV MEDIA

Kongresovému sálu hotelu Hilton dominovalo velmi precizně odekorované velké prohnuté plátno o rozměrech 28 x 6 m, na kterém se pomocí 6 projektorů Panasonic 21K promítaly veškeré prezentace. Celková svítivost projektorů na plátně byla obdivuhodná, dohromady vytvořily neuvěřitelných 120 000 ANSI lumenů. Obsah byl odbavovaný pomocí grafické režie Encore a videoserveru Coolux. AV MEDIA se dále postarala i o kompletní ozvučení (L-acoustics), digitální tlumočení (Bosch) z originálu do 4 dalších jazyků, dekorace, náhledové displeje a v neposlední řadě i osvětlení celého sálu. Přes 50 inteligentních světel (Robe) a více než 20 konvenčních světel (ETC) bylo ovládáno ze světleného pultu grandMA2 fullsize.

O produkční část kongresu se postarala společnost Riverview Systems Group z USA, která je také členem AV Alliance.

Chcete podobnou akci?

Podobné reference