Olympijské nominace českých sportovců

Na Pražském hradě byla v polovině července představena nástupová kolekce českého týmu a zároveň byla oficiálně schválena výprava na olympijské hry, které začnou v brazilském Rio de Janeiru 5. srpna.

Na stadion Maracaná vejde při slavnostním zahájení her v Rio de Janeiru 106 českých sportovců. Výpravu schválilo plénum Českého olympijského výboru, které se sešlo 12. července v Rudolfově galerii na Pražském hradě. Sportovci nominovaní na olympijské hry se v Rudolfově galerii ukázali v barevných kloboucích, bílých kalhotách či sukních a v proužkovaných sakách. V nominaci jsou všichni čtyři zlatí medailisté z Londýna - oštěpařka Barbora Špotáková, skifařka Miroslava Topinková Knapková, moderní pětibojař David Svoboda i vítěz závodu v cross country na horských kolech Jaroslav Kulhavý.

Společnost AV MEDIA se jako oficiální dodavatel českého olympijského týmu postarala se o technologické zajištění zasedání pléna Českého olympijského výboru. Na akci jsme postavili LED stěnu Absen A3 Pro o rozměru 8 x 4m. Spolu s Českým olympijským výborem pro vás připravujeme i mnoho dalších akcí – přijďte se podívat sami – třeba na Lipenskou přehradu, kde pro Vás brzy vyroste Olympijský park

Chcete podobnou akci?

Podobné reference