Praha hlavním městem kongresového světa

Praha se stala hostitelskou destinací pro 56. kongres Mezinárodní kongresové asociace (ICCA), který se uskutečnil v polovině listopadu ve více než 10 pražských venues.

Počtem 1264 účastníků je akce největší svého druhu v historii asociace. Pro Prahu a Českou republiku je však „Kongres kongresů“ důležitější svým významem. Úspěšná realizace akce může pomoci odstartovat novou éru MICE u nás. Mottem letošního kongresu bylo „Bridge to Inspiration“, tedy Most k inspiraci. ICCA se tak stala pomyslným mostem spojujícím Prahu s kongresovým světem.

Kongresové Centrum Praha se na několik dní proměnilo v hlavní dějiště největšího světového MICE kongresu – rozběhl se tam seriál přednášek a edukačních seminářů se zajímavými řečníky z celého světa. Venues pro večerní programy se staly historické i moderní prostory – Palác Žofín, Forum Karlín a Průmyslový palác.

AV MEDIA měla v rámci ICCA dvě hlavní úlohy. Tou první bylo zajištění internetového připojení ve všech kongresových venues a hotelech, kde byli ubytovaní účastníci. A tou druhou bylo kompletní technologické zabezpečení Farewell dinner v Průmyslovém paláci.

Akce skončila úspěšně a v této době probíhá vyhodnocení. Již brzy se ale můžete těšit na podrobnější case study!

Foto: Stanislav Milata

Chcete podobnou akci?

Podobné reference